Google pokazuje swój sklep w rozszerzonej rzeczywistości wirtualnej

Newsy

googleshop

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Amerykański koncern przyzwyczaił nas do stosowania nieszablonowych zabiegów medialnych. Kolejnym pomysłem na promocję własnej działalności jest udostępnienie użytkownikom Androida możliwości wyruszenia w wirtualną podróż po nowym sklepie Google mieszczącym się w Londynie.

 

Dla wszystkich tych, którzy nie mogą osobiście pofatygować się do Londynu, aby na własne oczy zobaczyć jak wygląda świeżo otwarty punkt sprzedaży, Google udostępniło aplikację o wiele mówiącej nazwie „Google Shop at Currys VR Tour”.

 

Nazwa programu nie pozostawia wątpliwości. Jeśli macie akurat Google Cardboard (lub dowolny inny sprzęt do wyświetlania wirtualnej rzeczywistości) możecie chociaż przez chwilę poczuć się jak w stolicy Wielkiej Brytanii. Co prawda rozszerzona rzeczywistość nie pozwoli Wam poczuć zapachu świeżo położonej wykładziny ani dotknąć pomalowanych dosłownie parę dni wcześniej ścian, ale mimo wszystko aplikacja pozwoli  w niewielkim stopniu zaspokoić ciekawość najbardziej zagorzałych fanów koncernu.

 

źródło:  phandroid.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x