Lustro wyświetlające powiadomienia z tabletu, telefonu i zegarka

Newsy

notimirror

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

W mojej obecnie wykonywanej pracy każdy dzień staram się witać z myślą, że ludzie są wspaniali. Życie często weryfikuje nasze poglądy i obraca w pył wszystkie nasze założenia, ale na szczęście co jakiś czas słyszymy o chlubnych wyjątkach.

 

Do tych wyjątków z pewnością zalicza się użytkownik reddit o pseudonimie blazers_n_bowties. Skonstruował on bowiem dość specyficzny mebel. Zmodyfikowane przez niego lustro za pośrednictwem umieszczonego za nim monitora wyświetla na swojej tafli powiadomienia z tabletu, telefonu i zegarka.  Do umożliwienia przedsięwzięcia przydała się również aplikacja Android Wear.

 

Efekt końcowy jest powalający. Z całą mocą można stwierdzić, że blazers_n_bowties wymyślił całkiem nową gałąź androidowego rynku – inteligentne meble. Kto wie, czy za parę lat lustra pomysłu redditera nie będą szturmowały sklepów Ikea.

źródło: reddit


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x