ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Znamy orientacyjną cenę zegarka od Huawei

Autor: Filip Stachowicz Kategoria: Newsy
huaweiwatch

Marka Huawei – chociaż obecna w Polsce od wielu lat – ciągle postrzegana jest dwojako. Z jednej strony jest to solidny producent o ugruntowanej na rynku pozycji, zaś z drugiej kolejna firma, na którą patrzy się z pewną nieufnością. Chińczycy co jakiś czas wypuszczają na rynek nowy produkt, który może okazać się właśnie tym, czym można byłoby przekonać sceptyków.

Wielu obserwatorów uważa, że idealnym sposobem na przekonanie do siebie klientów jest aktywny udział w segmencie inteligentnych zegarków. Niepozorny gadżet może sprawić, że użytkownicy zaczną kojarzyć Huawei ze wszystkim tym czego oczekują od solidnej marki.

Jeśli już decydujemy się na wypuszczenie elektronicznego zegarka należy wziąć pod uwagę aktualną sytuację na rynku, znać swoją pozycję i szukać złotego środka między ceną, jakością a zarobkiem. Huawei gdzieś na tej drodze zabłądził. Niemiecki sklep Billiger ujawnił pierwsze dane dotyczące ceny chińskiego urządzenia. Zakup produktu Huawei będzie wydatkiem rzędu 350 Euro (za wersję czarną), droższa – złota – wersja będzie kosztować 400 Euro.

W porównaniu do innych produktów na rynku cena wydaję się wygórowana, a jeśli dodamy do tego pozycję rynkową producenta, która również nie jest imponująca powstaje idealny przepis na to, jak jeszcze bardziej zdystansować do siebie klientów. Szkoda, bo sprzęt w sam w sobie należy do grona bardziej udanych pod względem stylistyki zegarków, które do tej pory mieliśmy okazję podziwiać.

źródło: androidauthority.com

Sprawdź najnowsze wpisy