Google Store – nowy sklep gromadzący wszystko, co związane z gigantem z Mountain View

Newsy

google store sklep nexus chromebook

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Dzisiaj odbyła się konferencja Google, na której zaprezentowano wiele ciekawych nowości. Wśród nich znalazł się nowy Chromebook Pixel, który ma być odpowiedzią na poniedziałkową premierę Apple: MacBooka Air w najnowszym wydaniu. Jednak nas zainteresowało zupełnie coś innego.

 

Google otwiera nowy sklep. Nazwa być może nie jest zbytnio wyszukana, której tak naprawdę po przetłumaczeniu nie ma, ale mimo wszystko łatwo ją zapamiętać. Google Store od teraz będzie gromadzić wszystko, co związane z firmą. Tak oto znajdziemy tam wszystkie Chromebooki, smartfony, tablety, smartwatche, akcesoria i znacznie więcej. Wszystko wygląda naprawdę interesująco. Po części jest to też odpowiedź na sklep Apple, ale ten z kolei działa już od bardzo dawna i ciężko powiedzieć, czy Google uda się dorównać firmie z Cupertino. Niemniej jednak trudno odmówić jeszcze jednej zalety Apple Store. Google Store póki co nie jest dostępne dla nas, Polaków i ciężko ocenić czy zmieni się to w najbliższym czasie. Obecnie po wejściu na stronę nowego sklepu firmy z Mountain View (Klik!) dostajemy informację, że jedyne, co możemy zrobić to zajrzeć na amerykańską edycję witryny.

 

No cóż, można się cieszyć, że Google rozwija swoją działalność, ale dla nas Polaków to obecnie mało znaczący fakt.

 

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x