ZTE Blade 20 Pro 5G

ZTE Blade 20 Pro 5G tuż za rogiem – średnia półka w natarciu

2 minuty czytania
Komentarze

ZTE Blade 20 Pro 5G pojawić ma się oficjalnie dopiero 30 listopada, a jednak już został pokazany. I nie mowa tutaj o przeciekach, ale o samym ZTE, które postanowiło wystawić smartfona na swoim stoisku na Guangzhou Mobile Exhibition. Tym samym dowiedzieliśmy się trochę więcej o urządzeniu, a do tego możemy spojrzeć na jego zdjęcia. Co ciekawego przygotowało teraz ZTE?

ZTE Blade 20 Pro 5G

ZTE Blade 20 Pro 5G
ZTE Blade 20 Pro 5G

Nowe ZTE Blade 20 Pro 5G pojawić się ma w dwóch wersjach, które będą różniły się od siebie liczbą RAM. Klienci dostaną do wyboru model z 6 lub 8 GB na pokładzie. Zapewne też będzie możliwość wyboru tego, ile pojawi się miejsca na dane, ale o tym informacji jeszcze nie ma. Na zdjęciach widać, że smartfon został wyposażony w zakrzywiony wyświetlacz, więc ZTE ewidentnie celuje tutaj w wyższą półkę. Sam ekran ma być OLED-owy, a to też coś oznacza. Jednak nie to, że będzie przesadnie drogo. Sprzęt ma bowiem kosztować około 275 dolarów, czyli mniej więcej 1000 złotych. Oczywiście na innych rynkach, niż Chiński, będzie to zapewne wyglądać odrobinę inaczej.

Na froncie znajdzie się wycięcie na kamerę do selfie, która ma mieć 20 Mpix. Wiadomo, że na pleckach smartfona będą cztery aparaty, a główny ma mieć matrycę 64 Mpix. Do tego dojdzie jeszcze obiektyw szerokokątny. Kolejną rzeczą, która jest już pewna, jest sam procesor. Jednostką zarządzającą zostanie tutaj Qulacomm Snapdragon 765G, a sam sprzęt będzie oczywiście obsługiwał standard sieci 5G.

Zobacz też: Wygląd POCO M3 ujawniony i jest… dziwnie.

Więcej informacji na temat ZTE Blade 20 Pro 5G zostanie ujawnionych w chwili premiery urządzenia. To zapewne pojawi się w Chinach, ale niewykluczone, że zawita także i do Europy. Tego jednak pewnym być nie można, a szkoda. W tej cenie może to być hit sprzedażowy, a średnia półka dostałaby naprawdę mocnego zawodnika.

Źródło: GSM Arena

Motyw