ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Galaxy A70

Samsung Galaxy A70 dostaje aktualizację do One UI 2.5

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Samsung to bardzo popularna firma, która ma w ofercie wiele różnych smartfonów. Ostatnio coraz więcej z nich dostaje aktualizację do One UI 2.5, czyli nowszej wersji nakładki tego producenta. Dziś na nową wersję oprogramowania załapał się średniopółkowy Galaxy A70. Jak to mówią – lepiej późno niż później.

Samsung Galaxy A70 i uaktualnienie do One UI 2.5

Samsung Galaxy A70 One UI 2.5

Trzeba przyznać, że Samsung wydaje nowe aktualizacje stosunkowo szybko, a już na pewno sprawniej niż jeszcze dwa czy trzy lata temu. Dopiero co pisałem o One UI 2.5 dla Galaxy M31s, Galaxy S9 i Galaxy Note9, a dziś przyszła pora na Galaxy A70. Uaktualnienie dla tego smartfona zostało oznaczone ciągiem znaków A705FNXXU5CTK4 i waży 1,4 GB. Nowa wersja oprogramowania jest już rozprowadzana falami w Europie, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają ją w tym samym czasie.

Zobacz także: Samsung zamyka swój zakład badawczy – powodem jest powracający problem

Jeśli chodzi o nowości wprowadzane w One UI 2.5, to należy wspomnieć przede wszystkim o zaktualizowanej klawiaturze Samsung, usprawnionej funkcji Always-on-Display z możliwością wyświetlania naklejek Bitmoji na zablokowanym ekranie i kilku opcjach związanych z połączeniami Wi-Fi. Na pokładzie znalazły się także listopadowe poprawki zabezpieczeń. Wszystkim zainteresowanym tym uaktualnieniem nie pozostaje nic innego, jak cierpliwie czekać, aż stanie się ono dostępne do pobrania. Jak już wspomniałem, nie wszyscy otrzymają aktualizację w tym samym czasie, więc cierpliwość zdecydowanie się przyda.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy