tf101

O aktualizacji Asusa Eee Pad Transformera do Androida 4.0 Ice Cream Sandwich pisaliśmy już niejednokrotnie. Po tym jak najnowszy system od Google zagościł na Transformerze Prime, rozpoczęły się dyskusje na temat daty ewentualnej aktualizacji jego starszego brata – TF101. Początkowo sądzono, że wspomniany proces ma rozpocząć się tego samego dnia, co aktualizacja TF201. Szybko jednak okazało się to nieprawdą. Ostatnie informacje mówiły o początku lub końcu lutego 2012 roku.

Jak się jednak okazuje ICS może zagościć na tablecie Asusa wcześniej niż się tego spodziewamy. Dzięki wpisowi zamieszczonemu na Facebooku przez ASUS North America wiemy, iż aktualizacja wymaga w chwili jedynie zatwierdzenia ze strony Google, zanim zostanie oficjalnie udostępniona. Przewiduje się, że do rozpoczęcia całej akcji pozostało prawdopodobnie kilka dni.

transformerics

Biorąc jednak pod uwagę fakt, iż niektóre z wcześniejszych terminów miały również swoje źródła we wpisach umieszczanych chociażby na tablicy ASUS Singapore, nie należy popadać w przesadną euforię.

źródło: androinica.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mariusz Maciejewski