Co tydzień T-Mobile proponuje swoim klientom bonusy w ramach akcji Happy Fridays – tym razem jest to 3 GB internetu. Z promocji mogą skorzystać indywidualni klienci magentowego operatora. Sprawdźcie, jak aktywować promocyjny pakiet.

3 GB internetu od T-Mobile – co zrobić, by aktywować pakiet?

Promocja jest dostępna dla osób korzystających z abonamentów (taryfa T i T DATA), tych, którzy mają ofertę typu MIX (taryfa Frii Mix) oraz użytkowników oferty na kartę (taryfy GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy).

Żeby aktywować pakiet 3 GB internetu, wystarczy wybrać odpowiednią opcję w aplikacji Mój T-Mobile. W ciągu 72 godzin otrzymamy potwierdzenie przyznania darmowych gigabajtów. Jest też alternatywna metoda polegająca na wysłaniu SMS-a o treści HF pod numer 80800. Ta druga opcja nie zadziała jednak u użytkowników taryfy GO!. Czas na aktywację bonusu rozpoczyna się w piątek 20 listopada, a kończy się w niedzielę 22 listopada.

Czytaj także: Realme z miesięcznym rekordem sprzedaży – ludzie zaszaleli na promocjach

Jak długo można korzystać z przyznanego pakietu danych? Standardowo zależy to od tego, z jakiej oferty w T-Mobile korzystamy. Jeśli posiadamy abonament, mamy czas do końca okresu rozliczeniowego. Klienci magentowego operatora z ofertą typu MIX lub na kartę mogą natomiast korzystać z przyznanych GB przez 7 dni od momentu aktywacji.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.