apple watch gold

 

W poniedziałek swoją konferencję miało OnePlus w Polsce, ale to Apple rządziło tego dnia za sprawą ogólnoświatowej premiery swoich zegarków oraz nowego MacBooka. Trudno było się nie spodziewać, że za chwilę pojawią się docinki w stronę giganta z Cupertino i oto kolejna.

 

Tym razem to Asus chce odgryźć swój kawałek jabłka. Jako cel została wybrana jedna z wersji Watcha, oczywiście ta najdroższa, kosztująca grubo ponad 10 tys. dolarów. Tajwańska firma stworzyła krótką infografikę sugerującą co wybrać: ZenWatcha czy złote jabłko? Oczywiście jeśli nie wybierzesz produktu Asusa to oznacza, że „postradałeś zmysły”:

 

apple watch asus zenwatch infografika

 

Oczywiście są tańsze wersje smartwatcha od Apple, ale i tak najtańsza edycja jest droższa o 350 dolarów w stosunku do ZenWatcha. Nie od dziś wiadomo, że produkty z nadgryzionym jabłkiem na sobie wyceniane są innymi technikami niż większość produktów z Androidem, ale czy Asus trafnie uderza pośrednio w Apple?

 

Oczywiście sprawa ta w sądzie się nie skończy, ale pojawia się pytanie – czy konkurencja Apple faktycznie drwi z tej firmy czy też jest to próba zwrócenia na siebie uwagi kosztem popularności większej korporacji?

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.