lg g4 razem

 

LG jeszcze nie spieszy się z prezentacją następcy G3. Smartfon ten mimo że z zeszłego roku to wciąż nadgania dzisiejszym standardom swoim wyświetlaczem jak i sercem. To oznacza, że Koreańczycy mają jeszcze chwilę, żeby dopracować G4, ale ten coraz częściej pojawia się w Sieci.

 

Niedawno zaprezentowaliśmy Wam – teoretycznie – grafiki prasowe przedstawiające tył nadchodzącego, ale jeszcze nie zapowiedzianego, urządzenia z Korei Południowej. Dzisiaj dołączają kolejne i tym samym możemy przedstawić Wam G4 w całej okazałości. Oto one:

 

lg g4 przod lg g4 tyl lg g4 krawedz bok

 

Tak jak wcześniej przypuszczaliśmy, że następca G3 może zostać lekko zaokrąglony, tak teraz doskonale wiemy, że było to tylko złudzenie optyczne i wyświetlacz zostanie w konwencjonalnym kształcie. Niemniej jednak, powyższe grafiki niejako chcą wskazać, że LG jest dojrzałą firmą, gdyż ich model nie szuka sensacji designem – jest po części dostojny, ale czy nudny?

 

Oczywiście wciąż ciężko nam ocenić, czy powyższe grafiki będą miały odwzorowanie w rzeczywistości. Niemniej jednak, czy chcielibyście, aby właśnie w tę stronę poszło LG?

 

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.