Epic Games Store to w tej chwili największy konkurent dla szalenie popularnego Steama. Od dłuższego czasu platforma zdobywa nowych użytkowników metodą rozdawnictwa, co najwyraźniej działa, bo nadal nie doczekaliśmy się zmiany strategii. Od dziś w Epic Games Store można odebrać za darmo dwie gry na PC: Elite Dangerous i The World Next Door. Nie są to co prawda takie hity jak GTA V czy Kingdom Come: Deliverance, ale zawsze coś.

Elite Dangerous i The World Next Door za darmo w sklepie Epic Games

The World Next Door za darmo Epic Games Store

Elite Dangerous to kosmiczny symulator, którego akcja rozgrywa się w dalekiej przyszłości. Na Metacritic gra zebrała całkiem dobre oceny, bo ich średnia z ponad 1800 głosów użytkowników wynosi 6,7 na 10. Z kolei The World Next Door to przygodowa gra akcji z wieloma elementami logicznymi, opowiadająca o pewnej dziewczynie, która trafiła do przedziwnego świata i stara się odkryć jego sekrety. Ocena gry w serwisie Metacritic to 6,8 na 10, więc nie jest źle.

Zobacz także: Kupić taniej, sprzedać drożej – PlayStation 5 na Allegro w cenie, która powala

Regularne ceny obu gier wciąż są stosunkowo wysokie, ale na szczęście wcale nie trzeba ich kupować, by w nie zagrać. Od dziś od 17:00 można je bowiem ściągnąć zupełnie bezpłatnie z Epic Games Store. Można to zrobić z poniższych linków.

  1. Elite Dangerous
  2. The World Next Door

Po przypisaniu gier do swojego konta będzie je można zainstalować o każdej porze dnia i nocy. Oba tytuły pozostają darmowe tylko do 26 listopada, więc lepiej nie zwlekać z ich zgarnięciem. Będziecie pobierać, czy to nie wasze klimaty? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: Epic Games Store

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.