Xiaomi ma w swojej ofercie naprawdę wiele różnych smartfonów, które trzeba przecież aktualizować. Najnowszym na tę chwilę systemem mobilnym od Google jest Android 11, więc wiele osób zastanawia się, kiedy aktualizacja zawita na ich smartfony. Tak się składa, że stosowne uaktualnienie zaczyna już trafiać do pierwszych użytkowników średniopółkowego Redmi Note 9 Pro. Nie da się ukryć, że poszło całkiem sprawnie.

Redmi Note 9 Pro z aktualizacją do Androida 11

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Android 11

Redmi Note 9 Pro to bardzo przyzwoity średniopółkowiec, którego sercem jest wydajny Snapdragon 720G. Premiera smartfona odbyła się w marcu, a on sam zadebiutował z Androidem 10 i MIUI 11 na pokładzie. Dobra wiadomość jest taka, że wybrani użytkownicy Redmi Note 9 Pro z Indii zaczynają już dostawać aktualizację do Androida 11 z nakładką MIUI 12. Nowa wersja oprogramowania została oznaczona ciągiem znaków V12.0.1.0.RJWINXM i waży 2,3 GB. Jak nietrudno się domyślić, uaktualnienie jest rozprowadzane falami, co oznacza, że nie wszyscy dostaną je w tym samym czasie.

Zobacz także: Xiaomi Mi 10 i Mi 10 Pro już z aktualizacją do oficjalnej wersji Androida 11!

Jeśli chodzi o wprowadzane nowości, to należy przede wszystkim wspomnieć o funkcjach z Androida 11, z którymi można się zapoznać w naszym artykule. Niestety na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy wyczekiwana aktualizacja zawita do Polski. Pozostaje nam jedynie mieć nadzieję, że już długo nie poczekamy. Mamy tu jakichś użytkowników Redmi Note 9 Pro? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.