Oppo Watch – od zera do setki w pięć minut

Newsy

oppowatch

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Jedną z największych wad inteligentnych zegarków jest to, że życie ich baterii trwa krótko. Dla przykładu – zegarek od Apple działa na swoim zasilaniu około 18 godzin. Żywotność baterii to ważny aspekt dla użytkowników Androida i nie dotyczy to tylko inteligentnych zegarków.

 

Chiński producent sprzętu elektronicznego – Oppo – postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Co prawda nie pokusił się o stowrzenie zegarka, którego bateria będzie wytrzymywała wymagający dzień poza domem, ale znacznie usprawił ładowanie.

 

Dzięki zastosowaniu szybkiego ładowania zegarek Oppo od 0 do 100 procent baterii naładuje się w zaledwie 5 minut. Chińczycy nie mogą wojować na rynku marką, więc jak widać muszą chwytać się innych zagrań aby przyciągnąć do siebie klientów.

 

źródło: phandroid.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x