moto360maker

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Motorola jako jeden z nielicznych producentów wziął pod uwagę to, że smartwatch jest nie tylko sprytnym technologicznym gadżetem, ale także bardzo indywidualnym wyrazem siebie. Amerykański producent mając z tyłu głowy ten fakt zadbał o to, aby klienci nie czuli się ograniczani.

 

Do modeli, która można skonfigurować wedle własnych gustów dołaczyła właśnie Moto 360. 3 obudowy, 9 pasków i tarcza, którą można dowolnie zaprojektować to skondensowany opis tego, co można zrobić z wyglądem Moto 360.

 

Ceny zegarka zaczynają się od 250USD w wersji standardowej. Każde odchylenie od „normy” spowoduje zmianę ceny. Obudowa w kolorze złocistego szampana będzie wydatkiem rzędu 30USD. Chociaż koszty na razie są spore (rozważając odważniejsze konfiguracje) warto pochwalić Motorolę za jakąkolwiek możliwość personalizacji.

 

 

Źródło: phandroid.com
Filip Stachowicz