hbonow

 

Jednym z głównych punktów wczorajszej konferencji Apple był czas poświęcony Apple TV. Wynalazek amerykańskiego koncernu znany jest już klientom na całym świecie. Od wczoraj wiadomo, że najbardziej rozpoznawalny na świecie kanał telewizyjny – HBO – rozpoczyna współpracę z Apple.

 

HBO za jedyne 15USD miesięcznie otworzy przed użytkownikami Apple TV swoje zasoby. Wśród masy filmów i programów pokazywywanych na kanale każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. Hitem z pewnością okażą się najnowsze produkcje do których stacja wykupiła prawa.

 

HBO jest pierwszym kanałem, który wszedł w kooperację z nadawcą innym niż kablowy. W związku z tą szczególną okazją HBO pojawi się w ofercie Apple na zasadzie wyłączności przez okres 3 miesięcy.

 

O dziwo, prezentacje Google dotycząca Android TV i użytkowników Chromecast’a zbiega się z końcem trzymiesięcznego okresu wyłączności. Zbieg koliczności pachnie „spiskiem”. Miejmy nadzieję, że za 3 miesiące użytkownicy Android TV i Chromecast’a będą mogli cieszyć się piatym sezonem „Gry o Tron” również na swoich urządzeniach.

 

źródło: phandroid.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Filip Stachowicz