HBO Now za 3 miesiące na Androidzie?

Newsy

hbonow

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Jednym z głównych punktów wczorajszej konferencji Apple był czas poświęcony Apple TV. Wynalazek amerykańskiego koncernu znany jest już klientom na całym świecie. Od wczoraj wiadomo, że najbardziej rozpoznawalny na świecie kanał telewizyjny – HBO – rozpoczyna współpracę z Apple.

 

HBO za jedyne 15USD miesięcznie otworzy przed użytkownikami Apple TV swoje zasoby. Wśród masy filmów i programów pokazywywanych na kanale każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. Hitem z pewnością okażą się najnowsze produkcje do których stacja wykupiła prawa.

 

HBO jest pierwszym kanałem, który wszedł w kooperację z nadawcą innym niż kablowy. W związku z tą szczególną okazją HBO pojawi się w ofercie Apple na zasadzie wyłączności przez okres 3 miesięcy.

 

O dziwo, prezentacje Google dotycząca Android TV i użytkowników Chromecast’a zbiega się z końcem trzymiesięcznego okresu wyłączności. Zbieg koliczności pachnie „spiskiem”. Miejmy nadzieję, że za 3 miesiące użytkownicy Android TV i Chromecast’a będą mogli cieszyć się piatym sezonem „Gry o Tron” również na swoich urządzeniach.

 

źródło: phandroid.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x