Huawei Developer Conference Polska odbędzie się już 26 listopada. Podobnie, jak w przypadku innych konferencji, ta także zostanie zrealizowana w wersji on-line. Oznacza to, że nie trzeba się nigdzie wybierać, a można usiąść spokojnie w domu i dowiedzieć się, jak połączyć swój biznes z ekosystemem Huawei. Program zapowiada się bardzo ciekawie, więc warto zapisać się już dziś!

Huawei Developer Conference Polska

Huawei Developers Conference Polska

Jedynym warunkiem uczestnictwa w Huawei Developer Conference Polska jest wcześniejsza REJESTRACJA. Wystarczy podać swoje dane (imię oraz nazwisko) oraz adres e-mail. Wydarzenie zaplanowano na 26 listopada na godzinę 10 rano, a całość potrwa do godziny 12. To wyjątkowa możliwość, by zgłębić swoją wiedzę na temat ekosystemu Huawei i poznać szerokie możliwości, jakie oferuje dla biznesu. Huawei Developer Conference Polska jest szansą na to, by dowiedzieć się więcej m.in. o HMS Core 5.0 i monetyzacji aplikacji z wykorzystaniem Huawei Ads. A to dopiero początek listy tematów, które znajdziemy w agendzie wydarzenia.

Zobacz też: Promocje Black Friday w AppGallery – dużo dobrego od Huawei.

Dołącz do wydarzenia i sprawdź, dlaczego warto połączyć swój biznes z ekosystemem Huawei. Podczas konferencji dowiesz się jak wyróżnić i wypromować swoją aplikację dzięki AppGallery, poznasz moc innowacji dzięki HMS Core 5.0, sprawdzisz nowe możliwości monetyzacji aplikacji mobilnych za pomocą Huawei Ads oraz poszukasz nowych rozwiązań razem z Petal. Dodatkowo o swoich doświadczeniach i korzyściach ze współpracy z Huawei w ramach AppGallery opowiedzą: grupa Empik oraz grupa BLIX.

Dlaczego warto wziąć udział w Huawei Developer Conference?

Do tej pory można było powiedzieć, że na rynku są tylko dwie potęgi – Google oraz Apple. Dużo jednak zmieniło się w chwili, kiedy do gry wszedł Huawei ze swoim Huawei Mobile Services. Nowy system na rynku otwiera znacznie więcej możliwości dla programistów oraz twórców, którzy nie chcą ograniczać się do systemów wyżej wymienionych firm. Start HMS i wyjście na szerokie wody to coś więcej, niż rzucenie rękawicy Google. To możliwość dotarcia do ogromnej liczby nowych użytkowników na większej liczbie rynków. Chcąc być zauważonym ze swoją aplikacją, ta powinna pojawić się w AppGallery. Wiedzą o tym twórcy największych oraz najpopularniejszych rozwiązań, ponieważ ich aplikacje, np. Empik, Allegro, Rossmann, Ceneo, OLX i wiele innych, są już dostępne w sklepie Huawei w tym m.in. w pełni zintegrowana z Huawei Mobile Services aplikacja IKO. A w kolejce czekają już następne. To już świadczy o rosnącej popularności AppGallery.

Huawei Developer Conference Polska
Kliknij, by przejść do rejestracji na wydarzenie

Ogromna baza nowych użytkowników przekłada się także na większe możliwości generowania przychodów. Na konferencji Huawei Developer Conference Polska będzie można dowiedzieć się, jak to zrobić. Specjalny panel zostanie poświęcony także temu, jak wykorzystywać do promocji narzędzia reklamowe (Huawei Ads), a także jak korzystać z mocy wyszukiwarki Petal, która zyskuje coraz większą popularność na całym świecie. To dobry moment, by zapisać się na konferencję i nie żałować, że przespało się idealny moment na skorzystanie z nowych możliwości, które daje nie tylko AppGallery, ale cały ekosystem Huawei.

Program Huawei Developer Conference Polska

  • 10:00-10:05 Powitanie
  • 10:05-10:20 Dlaczego warto połączyć swój biznes z ekosystemem Huawei
  • 10:20-10:30 Jak zbudowaliśmy silną markę AppGallery
  • 10:30-10:40 Współpraca z Partnerami. Maksymalizacja korzyści.
  • 10:40-10:50 Wyróżnij swoją aplikację i zarabiaj dzięki AppGallery
  • 10:50-11:00 HMS Core 5.0; Poznaj moc innowacji
  • 11:00-11:10 Huawei Ads: Nowe możliwości monetyzacji aplikacji mobilnych
  • 11:10-11:20 Poszukuj rozwiązań na nowo z Petal
  • 11:25-11:35 Grupa Empik: Siła partnerstwa z Huawei
  • 11:35-11:45 Grupa BLIX: Miej odwagę sięgać po więcej

Na konferencje można się zapisać, klikając w TEN link.

Źródło: HDC

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.