ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Lusterko wsteczne z Androidem?

Autor: Mariusz Maciejewski Kategoria: Newsy
dv621-1

Targi CES 2012 dobiegły już końca, ale nie oznacza to wcale, iż wiemy już wszystko o zaprezentowanych na nich technologiach, czy urządzeniach. W sieci pojawiają się bowiem kolejne ciekawe informacje z Las Vegas. Jedna z nich dotyczy urządzenia zaprezentowanego przez firmę Rydeen. Wcześniej informowaliśmy o radiu tego producenta wyposażonym w system spod znaku zielonego robota. Tym razem prezentujemy przypominający wsteczne lusterko samochodowe gadżet, który jest w zasadzie… wstecznym lusterkiem samochodowym tyle, że wyposażonym w system Android 2.3.4 znany również, jako Gingerbread.

dv621-5

Jak się okazuje przedstawiony model został stworzony po to, aby z jednej strony zaprezentować swoją koncepcję światu, a z drugiej (bardzo ważnej dla Rydeen), aby zdobyć cenne doświadczenie związane z systemem Android. Zostanie ono wykorzystane w nowym produkcie, w celu stworzenia bardziej przyjaznego dla kierowców interfejsu. Kiedy zatem należy spodziewać się debiutu urządzenia na rynku? Według producenta – przed 2013 rokiem.

Poniżej prezentujemy filmik, na którym możecie zobaczyć wspomniane urządzenie. Oprócz niego zobaczyć można również inny model lusterka oraz opisane w newsie radio.

https://www.youtube.com/watch?v=Xr69nsUi8D4

A jakie są Wasze odczucia na temat takiego zastosowania systemu od Google? Czy to już przesada, czy „systemu Google nigdy za dużo”?


źródło: talkandroid.com

Sprawdź najnowsze wpisy