Samsung to prawdziwy gigant, który ma w swojej ofercie naprawdę wiele różnych smartfonów, które przecież trzeba aktualizować. W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że beta bazującego na Androidzie 11 One UI 3.0 zmierza na starsze flagowce Koreańczyków, w tym rodzinę Galaxy Note10 i Galaxy S10. O ile ta pierwsza dostała już stosowne uaktualnienie, tak właściciele S-dziesiątek i innych modeli dla własnego dobra będą musieli jeszcze trochę poczekać.

Opóźniona beta One UI 3.0 dla właścicieli smartfonów z serii Galaxy S10

Galaxy S10 beta One UI 3.0 opoźniona

Właśnie dowiedzieliśmy się, że użytkownicy smartfonów z rodziny Galaxy S10 oraz modeli Galaxy Z Flip i Galaxy Z Fold2 dostaną aktualizację do bety One UI 3.0 nieco później niż pierwotnie zakładano. Powodem takiego stanu rzeczy są błędy w samym oprogramowaniu, które dotkliwie odczuwają beta testerzy na Galaxy Note10 i Galaxy Note10+. Wielu z nich informuje, że po instalacji aktualizacji procent naładowania baterii zmniejsza się w zastraszająco szybkim tempie. Najprawdopodobniej właśnie dlatego Samsung zdecydował się na opóźnienia bety One UI 3.0.

Zobacz także: Wygląd Galaxy M12 (F12) w Sieci – jak prezentuje się budżetowiec z ogromną baterią?

Na chwilę obecną nie wiadomo, jak duże będzie opóźnienie, ale mimo wszystko nie można narzekać – lepiej trochę poczekać niż irytować się z powodu niedopracowanego oprogramowania. Gdy aktualizacja zostanie wydana, to zamierzacie ja zainstalować, czy czekacie na finalne wydanie One UI 3.0? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.