ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Samsung Galaxy S6 Active potwierdzony – czym będzie się charakteryzował?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
samsung galaxy s6 active

Samsung znany jest z tego, że lubi rozdrabniać swoje urządzenia na wiele wersji, które niekoniecznie różnią się od siebie. Ostatnio oficjalnie poznaliśmy Galaxy S6, a więc teraz czekamy na odmiany tego modelu. Pierwsza została już potwierdzona i wiemy, że jest już w trakcie testów.

Nie jest to model „mini”, a „Active”, który w tym roku naprawdę może mieć sens w stosunku do zeszłorocznego poprzednika. Galaxy S6 Active trafił właśnie do testerów, ale szczegółów na temat tego smartfonu nie mamy. Wiemy jedynie, że będzie posiadał 5,5-calowy wyświetlacz Quad HD i to tak naprawdę jedyna „oficjalna” informacja. Patrząc na poprzednie edycje, Samsung postawi na odporność, a więc powróci certyfikat IP67. Jednak czy kosztem aluminiowo-szklanej obudowy? Zapewne tak. Sam zdecydowanie większy wyświetlacz już zdradza, że w stosunku do oryginału możemy spodziewać się wiele zmian. Oprócz wnętrzności oczywiście – sercem urządzenia zapewne dalej będzie jednostka Exynos 7420 wspierana przez 3 GB RAM.

Mimo wszystko, czy odmiana Active trafia do Waszego gustu? Zarówno S4 Active jak i S5 Active nie cieszą się u nas dużą popularnością, ale w stanach już tak.

źródło: GSMArena.com

Sprawdź najnowsze wpisy