20 milionów zamówionych S6 i S6 Edge

Newsy

samsung galaxy s6 edge

Samsung świetuję kolejny kamień milowy w swojej historii. Pojawiąjace się w sieci S6 i S6 Edge będące kolejną generacją rodziny Galaxy już sprzedały się w ilości 20 milionów egzemplarzy.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 

Korańska firma w rozmowie z gazetą Korean Times potwierdziła, że otrzymała zamówienia opiewające na łączną ilość 20 milionów sztuk. Owa okrągła liczba tyczy się kombinacji modeli S6 i S6 Edge. Standardowa S6 sprzedała się w 15 milionach sztuk, zaś Egde rozeszła się w około 5 milionach. Jak na razie wszystkie zamówienia są pre-orderami.

 

Samsung nie prowadzi dystrybucji otwartej dla przeciętnego klienta. Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem operatorów, którzy orientacyjnie określają wielkość zakupu. Swoje wyliczenia opierają głównie na badaniu rynku i prowadzeniu właśnej polityki sprzedażowej.

 

Premiera sprzętu odbędzie się 10 kwietnia i tak naprawdę wtedy rozpocznie się ekspansja najnowszych Samsungów na rynek.

 

 

Źródło: phandroid.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x