Samsung to bardzo popularna firma, która ma w swoim portfolio wiele produktów, choć największym wzięciem cieszą się oczywiście smartfony. Dziś poznaliśmy wygląd Galaxy M12 (w niektórych regionach prawdopodobnie F12), czyli nadchodzącego budżetowca Koreańczyków, którego największym wyróżnikiem będzie niezwykle pojemny akumulator. Sprzęt zdecydowanie może się podobać.

Wygląd Galaxy M12 – co przygotował Samsung?

Wyglad Galaxy M12

Z wyglądem Galaxy M12 można się zapoznać na powyższym renderze. Dostarczył go niezastąpiony Evan Blass, czyli człowiek doskonale znany ze swoich „wtyków w branży”. Mając to na uwadze, możemy być spokojni o jego autentyczność. Od razu widać, że będziemy mieli do czynienia z budżetowym smartfonem – zdradza to zwłaszcza dolna ramka. Na pleckach smartfona umieszczono z kolei aparaty na kwadratowej „wysepce.

Zobacz także: Ponad 20 świetnych nowości wylądowało na HBO GO w ciągu ostatnich dwóch dni! Zobacz ich pełną listę

Jak już ustaliliśmy, Galaxy M12 będzie wyróżniać przede wszystkim akumulator o pojemności 7000 mAh. Tak duża bateria z pewnością przełoży się na naprawdę długi czas pracy na jednym ładowaniu. Jeśli chodzi o pozostałe elementy specyfikacji opisywanego smartfona Samsunga, to na razie nie wiemy nic poza tym, że ma mieć ekran o przekątnej 6,7 cala. Nie pozostaje nam innego, jak cierpliwie czekać na więcej informacji i datę premiery Galaxy M12, bo jak nietrudno się domyślić, wciąż jej nie poznaliśmy. Czekacie na prezentację, czy nie interesuje was ten model? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: XDA-Developers

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.