Black Friday w AppGallery

Black Friday w AppGallery – Tidal HiFi na pół roku, Legimi na miesiąc i dużo zniżek

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Black Friday w AppGallery już trwa. Oznacza to, że korzystając z rozwiązania Huawei, można zyskać całkiem sporo ciekawych zniżek na różnego rodzaju produkty oraz usługi. Co więcej, wcale nie trzeba się specjalnie wysilać, bo sam proces przyznawania voucherów uprawniających do zniżek, jest banalnie prosty. Co trzeba zrobić, by wziąć udział w promocji i do kiedy ona obowiązuje?

Black Friday w AppGallery

Black Friday w AppGallery
Fot. Huawei

Można chyba ze spokojem powiedzieć, że w Polsce coś takiego, jak Black Friday nie istnieje. Owszem, jest bardzo dużo promocji oraz ofert, które korzystają z tej nazwy, to jednak nie są to aż tak duże promocje, jak w przypadku Stanów Zjednoczonych. Nie zmienia to jednak tego, że czasami warto z takich ofert skorzystać, bo mogą być naprawdę opłacalne. A już tym bardziej wtedy, kiedy nie trzeba się specjalnie namęczyć. I tak jest w przypadku promocji Black Friday w AppGallery. Ta oferta będzie obowiązywała do 2 grudnia, czyli na skorzystanie zostały jeszcze dwa tygodnie. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ do odebrania będzie 30 tysięcy voucherów, a te mogą się rozejść wyjątkowo szybko. Plusem jest tutaj to, że nie trzeba się specjalnie starać, bo wystarczy… zainstalować aplikację.

Zobacz też: Huawei sprzedaje markę Honor – co to oznacza?

Minusem jest natomiast to, że aplikacja nie powinna być wcześniej zainstalowana na naszym urządzeniu. Oznacza to, że chcąc skorzystać z promocji, trzeba zainstalować ją po raz pierwszy właśnie teraz, kiedy wystartowała oferta Black Friday w AppGallery. W promocji bierze udział aż 40 różnych aplikacji, więc powinno znaleźć się wśród nich przynajmniej kilka, z których do tej pory się nie korzystało. Zainstalowanie 4 aplikacji uprawnia nas do odebrania jednego z voucherów, który oferuje konkretną zniżkę. Voucherów jest łącznie pięć i można mieć je wszystkie, jeżeli zdecydujemy się na zainstalowanie 20 aplikacji. Wśród aplikacji, które można zainstalować, są m.in. Allegro, Rossmann, IPLA czy Pyszne. Jak skorzystać z promocji Black Friday w AppGallery? Należy wejść do sklepu AppGallery, a następnie kliknąć baner promocyjny, który widoczny jest na głównej stronie. Tam wybieramy interesujący nas voucher, instalujemy 4 aplikacje, a nagroda pojawi się na naszym koncie w AppGallery. Poniżej znajdziecie listę voucherów, które można zdobyć.

Black Friday w AppGallery

SkyCash – voucher o wartości 10 złotych

Voucher w aplikacji SkyCash zapewni 10 zł do wykorzystania na zasilenie Portmonetki SkyCash. Aby to zrobić, należy na ekranie głównym nacisnąć „Zasil” i „Kod promocyjny”, a następnie wpisać kod vouchera. Voucher jest ważny do 31 października 2021 roku.

Pizza Hut – 5 złotych zniżki na zamówienie w aplikacji Pizza Hut

Na użytkowników, którzy zdecydują się wybrać voucher do Pizza Hut, czeka 5 zł zniżki na zamówienie za minimum 34 zł, w dostawie do domu i w restauracji na wynos. Aby go wykorzystać, wystarczy złożyć zamówienie i na etapie koszyka wpisać kod promocyjny. Voucher jest ważny do 12 grudnia 2020 roku.

Empik Foto – 24% zniżki

Osoby, które wezmą udział w akcji, mogą wybrać również voucher upoważniający do 24% zniżki w aplikacji Empik Foto. Aby wykorzystać voucher, należy pobrać aplikację Empik Foto, złożyć zamówienie i wprowadzić kod rabatowy. Kod będzie ważny do 7 grudnia 2020 roku.

Legimi – darmowy dostęp do aplikacji na 30 dni

Do wyboru jest również voucher, który daje 30-dniowy dostęp do Legimi, aplikacji do czytania e-booków. Subskrypcję można aktywować na 4 różnych urządzeniach (smartfon, tablet, komputer, e-czytnik). Wartość vouchera to 39,99 zł. Można go zrealizować do 12 grudnia 2020 roku. Aby go zrealizować, należy wejść na stronę www.legimi.pl/huawei, wpisać kod, wybrać docelowy plan subskrypcyjny oraz zarejestrować się lub zalogować w serwisie.

TIDAL HiFi – darmowy dostęp do aplikacji na pół roku

Jeden z voucherów umożliwia 6-miesięczny, darmowy dostęp do pakietu TIDAL HiFi, którego wartość wynosi 240 zł. Kupon należy wykorzystać na stronie http://tidal.com/redeem – dotyczy to wyłącznie nowych użytkowników, którzy jeszcze nie korzystali z subskrypcji w serwisie. Voucher można wykorzystać do 31 grudnia 2020 roku.

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy