Kabel do MacBooka czy Motorola G?

Newsy

kat2_motog

Apple zaskakuje nas nie pierwszy raz. Zastosowanie innowacyjnych technologii, dbanie o stylistykę urządzenia, prostota i niezwodność systemu – te cechy zawsze sprawiały, że klienci oblegali salony amerykańskiego producenta. Wczorajsza konferencje Apple pokazała kolejną generację znanych sprzętów w tym nowego MacBooka.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 

Wśród całej marketingowej papki otaczającą prezentację Apple przewinął pewien ciekawy fakt, który wypatrzyła strona androidcentral.com. Polityka amerykańskiego giganta od jakiegoś czasu wymusza wymianę okablowania urządzenia w przypadku wymiany na model nowszej generacji. Tak stało się również z MacBookiem. Przejściówka pozwalająca na kompatybilność kosztuje w sklepie Apple 79USD.

 

Wydając dolara więcej możemy kupić sobie Motorole G w ofercie pre-paid amerykańskiego operatora Verizon.

 

 

źródło: androidcentral.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x