huawei honor 6 adsdasasd

 
Huawei nie ma się czego wstydzić, bo jego smartfony z roku na rok prezentują coraz wyższy poziom. Seria P, która stawiała przede wszystkim na design i prostotę obsługi także doczeka się kolejnego przedstawiciela, a konkretnie modelu P8. Opublikowana grafika ma nas naprowadzić na to, czym chce zabłysnąć Huawei w swoim nowym flagowcu.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

6d9f761bjw1epzdtfu6xmj20n80vw76n

 
Jak widać, w cyfrę „8”, która zapewne oznacza model P8, wkomponowano symbol baterii. Oznacza to, że producent zamierza skupić się właśnie na tej cesze urządzenia. Stylistyka smartfona i jego grubość raczej nie będzie pozwalała na zastosowanie większego ogniwa. Spodziewamy się więc oprogramowania, które umożliwi nam dłuższą pracę na jednym ładowaniu. Nowy Huawei zostanie zaprezentowany 15 kwietnia w Londynie. Dostanie 5,2-calowy wyświetlacz FHD i procesor Kirin 930, a także 3 GB pamięci operacyjnej. Myślicie, że smartfon ma szansę powalczyć z  popularnymi urządzeniami od bardziej znanych producentów?

 

Źródło: Weibo

Dawid Przewoźnik