Orange proponuje swoim klientom aktywację 1 GB internetu po przegranym meczu piłkarskiej Reprezentacji Polski. Pomarańczowy operator już wcześniej przygotowywał promocje związane ze spotkaniami naszej drużyny narodowej, rozdając np. tyle GB, ile goli strzelili piłkarze w biało-czerwonych strojach. We wczorajszym meczu goli ze strony Polski nie było, więc pakiet danych od Orange jest symboliczny.

1 GB internetu od Orange po meczu reprezentacji – jak aktywować?

We wczorajszym meczu Polska przegrała w Lidze Narodów z Włochami 0:2, ale Orange i tak zdecydowało się przedstawić kolejną odsłonę promocji gigabajty za gole. Klienci pomarańczowego operatora mogą aktywować pakiet 1 GB internetu.

Żeby skorzystać z promocji, należy wysłać SMS-a o treści GRAMYDALEJ pod numer 233. Opłata za wysłanie wiadomości będzie taka, jaką przewiduje nasz plan taryfowy – nie wyższa, niż 20 groszy. Co z użytkownikami Orange Flex? Ta grupa także może aktywować promocyjny pakiet danych. Hasło GRAMYDALEJ trzeba jednak nie wysłać SMS-a, a wpisać w aplikacji w zakładce kody promocyjne.

Czytaj także: Listopad to iście kosmiczny miesiąc – ilość startów rakiet zaczyna przytłaczać

Na jednym numerze można aktywować jeden promocyjny pakiet. Czas, aby to zrobić, jest tylko do dzisiaj do 23:15. Ważność przyznanego gigabajta wynosi 3 dni. Jak informuje operator, promocyjny transfer można wykorzystać tylko na terenie Polski.

źródło: Orange

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.