Orange proponuje klientom korzystającym z oferty na kartę usługę bez limitu. Oprócz standardowych elementów, takich jak nielimitowane rozmowy czy SMS-y, jej użytkownicy dostaną m.in. nielimitowane social media i dostęp do #hello5G. W razie potrzeby można dokupić także dodatkowy pakiet danych.

Usługa Orange bez limitu – ile kosztuje i co w niej znajdziemy?

Pomarańczowy operator kieruje swoją propozycję głównie do entuzjastów technologii 5G oraz do miłośników social mediów. Miesięczna opłata za usługę to 39 zł, a w jej skład wchodzą następujące elementy:

  • Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci
  • Pakiet 20 GB internetu do wykorzystania w kraju
  • Social Pass, czyli korzystanie z takich aplikacji, jak TikTok, Facebook, Instagram, Snapchat, Twitter, Pinterest, Messenger, Whatsapp, Viber, Telegram, Parrot One nie zużywa naszego pakietu danych
  • Dostęp do #hello5G dla osób pozostających w zasięgu tej sieci i posiadających telefon lub tablet obsługujący 5G wraz z aktualnym oprogramowaniem i odpowiednią kartą SIM

Po wykorzystaniu pakietu danych prędkość internetu zostanie obniżona. Można jednak dokupić dodatkowe 5 GB internetu za 5 zł, wysyłając SMS o treści PAKIET pod numer 630.

Czytaj także: Groźne malware wykrada hasła do kont użytkowników. Sprawdź, jak nie dać się zainfekować

Jeśli chcemy jednorazowo aktywować usługę bez limitu na miesiąc, powinniśmy wysłać SMS o treści AKT5G pod numer 630. W przypadku, gdy chcemy stale korzystać z tej usługi i decydujemy się na jej cykliczne odnawianie, wysyłamy SMS o treści AKT5G CYKL pod ten sam numer.

źródło: Orange

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.