HTC zatrudnia Roberta Downey Jr. do promowania One M9 – pierwsze efekty już są

Newsy

htc one m9 reklama promocja rober downey jr film wideo

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Nie od dziś wiadomo, że produkt najłatwiej można rozreklamować zatrudniając do tego celu znaną osobistość. W ciągu ostatnich lat największym tego typu zabiegiem popisało się Lenovo biorąc w swoje szeregi Ashtona Kutchera. Tym razem HTC postanowiło w nieco inny sposób powiedzieć innym, że pojawił się One M9.

 

Zatrudnionym aktorem jest oczywiście tytułowy Robert Downey Jr. znany między innymi z odtwórcy głównej roli w filmach o Iron Manie czy też Sherlocka Holmesa. Na chwilę obecną celebryta ten użyczył swojego głosu w jednej z dwóch reklam mających za zadanie promować One M9. Oto ona:

 

 

Z kolei drugi film promocyjny skupia swoją uwagę głównie wokół designu i wykonania flagowego smartfonu HTC. Trudno ukryć, że jest to jedna z najważniejszych zalet najnowszego urządzenia tajwańskiej firmy, aczkolwiek powoli społeczeństwo zarzuca producentowi kilka uwag w stosunku do stagnacji jaka zapadła w tej kwestii.

 

 

Która reklama bardziej przypadła Wam do gustu? Uważacie, że Robert Downey Jr. pozytywnie wpłynie na sprzedaż HTC One M9?

 

 

źródło: GSMArena.com


    Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
    x