ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

HTC zatrudnia Roberta Downey Jr. do promowania One M9 – pierwsze efekty już są

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
htc one m9 reklama promocja rober downey jr film wideo

Nie od dziś wiadomo, że produkt najłatwiej można rozreklamować zatrudniając do tego celu znaną osobistość. W ciągu ostatnich lat największym tego typu zabiegiem popisało się Lenovo biorąc w swoje szeregi Ashtona Kutchera. Tym razem HTC postanowiło w nieco inny sposób powiedzieć innym, że pojawił się One M9.

Zatrudnionym aktorem jest oczywiście tytułowy Robert Downey Jr. znany między innymi z odtwórcy głównej roli w filmach o Iron Manie czy też Sherlocka Holmesa. Na chwilę obecną celebryta ten użyczył swojego głosu w jednej z dwóch reklam mających za zadanie promować One M9. Oto ona:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SJFQgyu-7po[/youtube]

Z kolei drugi film promocyjny skupia swoją uwagę głównie wokół designu i wykonania flagowego smartfonu HTC. Trudno ukryć, że jest to jedna z najważniejszych zalet najnowszego urządzenia tajwańskiej firmy, aczkolwiek powoli społeczeństwo zarzuca producentowi kilka uwag w stosunku do stagnacji jaka zapadła w tej kwestii.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=a30Fz25Q__4[/youtube]

Która reklama bardziej przypadła Wam do gustu? Uważacie, że Robert Downey Jr. pozytywnie wpłynie na sprzedaż HTC One M9?

źródło: GSMArena.com

Sprawdź najnowsze wpisy