htc one m9 reklama promocja rober downey jr film wideo

 

Nie od dziś wiadomo, że produkt najłatwiej można rozreklamować zatrudniając do tego celu znaną osobistość. W ciągu ostatnich lat największym tego typu zabiegiem popisało się Lenovo biorąc w swoje szeregi Ashtona Kutchera. Tym razem HTC postanowiło w nieco inny sposób powiedzieć innym, że pojawił się One M9.

 

Zatrudnionym aktorem jest oczywiście tytułowy Robert Downey Jr. znany między innymi z odtwórcy głównej roli w filmach o Iron Manie czy też Sherlocka Holmesa. Na chwilę obecną celebryta ten użyczył swojego głosu w jednej z dwóch reklam mających za zadanie promować One M9. Oto ona:

 

 

Z kolei drugi film promocyjny skupia swoją uwagę głównie wokół designu i wykonania flagowego smartfonu HTC. Trudno ukryć, że jest to jedna z najważniejszych zalet najnowszego urządzenia tajwańskiej firmy, aczkolwiek powoli społeczeństwo zarzuca producentowi kilka uwag w stosunku do stagnacji jaka zapadła w tej kwestii.

 

 

Która reklama bardziej przypadła Wam do gustu? Uważacie, że Robert Downey Jr. pozytywnie wpłynie na sprzedaż HTC One M9?

 

 

źródło: GSMArena.com

    Google News
    Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
    Obserwuj

    Łukasz Pająk

    Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.