ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Samsung Galaxy S6 i S6 Edge nie bez wad? Reakcja panelu dotykowego sprawia problemy

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
samsung galaxy s6 edge

Targi Mobile World Congress oficjalnie dobiegły końca. Stosunkowo – i zaskakująco – największą niespodziankę zrobił Samsung ze swoimi modelami Galaxy S6 i S6 Edge. Docenili to także działacze GSMA, którzy przyznali temu drugiemu nagrodę najlepszego nowego urządzenia targów.

Jednak okazuje się, że Samsung musi jeszcze dopracować swoje najnowsze flagowe smartfony. Okazuje się, że panel dotykowy nie reaguje na polecenia na krawędziach wyświetlacza, co wbrew pozorom może przysporzyć kłopotów, a na pewno będzie irytujące. Następujący film dokładnie prezentuje omawiany problem:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gVP8buJ_rbQ[/youtube]

Oczywiście na targach nie musiały być pokazane gotowe produkty, a jedynie prototypy. Stąd też nie należy się zbytnio martwić, gdyż do 10 kwietnia, kiedy to Samsung uruchomi sprzedaż Galaxy S6 i S6 Edge, jet jeszcze naprawdę dużo czasu, aby poprawić wszelkie niedoróbki.

Tym samym nie wiadomo, czy jest to problem natury technicznej czy też wystarczy drobna poprawka w oprogramowaniu. Z pewnością po odnalezieniu przez użytkowników tego problemu Samsung przyjrzy mu się w pierwszej kolejności.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy