htc one m9 plus e9 a55 mediatek

 

Wczoraj przypomniałem Wam o tajemniczym modelu HTC, który miałby jeszcze bardziej rozszerzyć rodzinę urządzeń One. Dzisiaj do Sieci wyciekły prawdopodobne zdjęcia przedstawiające ten model i potwierdzające, że nie mamy do czynienia ze smartfonem z serii Desire.

 

Po premierze One M9 już przyzwyczailiśmy się, że HTC po raz kolejny w swojej historii utknęło z jednym designem. Może się to podobać oczywiście, ale zmiany dotyczące jedynie otoczki aparatu to jednak za mało. Wygląda na to, że One M9 Plus również będzie tak się prezentował, ale czy widoczne „oko” aparatu pasuje do reszty? Jest to niejako nawiązanie do otoczek w Lumiach, ale zapewne jakość zdjęć nie będzie już tak dobra jak w przypadku Nokii/Microsoftu. Pamiętajmy jeszcze, że we wnętrznościach tego urządzenia ma się znaleźć układ MediaTeka, co do serii One nie do końca pasuje. Niemniej jednak czasy się zmieniają i nie wiadomo co jeszcze HTC wymyśli.

 

Trudno również zapomnieć, że Tajwańczycy nie są w najlepszej sytuacji finansowej. Czyżby właśnie phablet z serii One z układem MediaTeka i wyświetlaczem QuadHD miał to zmienić?

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.