ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Apple ID doładujemy Blikiem

Od teraz Apple ID doładujemy Blikiem i w łatwy sposób zapłacimy w App Store

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Jak czytamy na oficjalnym profilu systemu Blik na Twitterze, od teraz Blikiem doładujemy konto Apple ID. Pozwala to w jeszcze prostszy sposób płacić za gry i aplikacje, ale nie tylko. Wystarczy w prosty sposób skonfigurować nasze konto.

Apple ID doładujemy Blikiem – jak to zrobić?

Gry, aplikacje, muzyka, filmy, programy telewizyjne i iCloud – za to wszystko możemy teraz zapłacić przy wykorzystaniu Blika. Wystarczy doładować nim swoje Apple ID. Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Na urządzeniu Apple otwieramy ustawienia, wybieramy Apple ID, a następnie opcję płatność i wysyłka. W razie konieczności podajemy nasze dane logowania
  2. Klikamy dodaj metodę płatności
  3. Wybieramy opcję Blik

Od teraz przy doładowaniu konta Apple ID możemy korzystać z Blika. To duże udogodnienie dla osób korzystających m.in. z iPhone’ów – w końcu Polacy bardzo chętnie korzystają ze wspomnianego systemu płatności.

Czytaj także: Inteligentne okulary z nawigacją GPS – amatorski projekt dla ludzi, którzy nie potrafią się odnaleźć

Blik jest aktualnie liderem rankingu marek magazynu Press w kategorii płatności mobilne. Polski system płatności wyprzedza m.in. PayPal czy MasterCard. Od II kwartału 2019 roku, Polacy chętniej płacą w sieci Blikiem, niż kartami płatniczymi. W II kwartale 2020 roku Blikiem wykonaliśmy 8,58 mld transakcji w internecie, natomiast kartami – 5 mld.

źródło: blikmobile.pl, twitter.com/blikmobile, zdjęcie główne: blikmobile.pl

Sprawdź najnowsze wpisy