ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Kolejny Samsung zapalił się – tym razem padło na Galaxy S5

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
Samsung Galaxy S5

Płonące smartfony to niestety coraz popularniejsze zjawisko. Również niestety coraz częściej dotyka to Samsunga. Tak naprawdę nie ma się czemu dziwić – coraz szybsze urządzenia, większe moce obliczeniowe, to wszystko powoduje większe wydzielanie ciepła. Wszystko to jest starannie badane, ale granica bezpieczeństwa jest już bardzo cienka.

Płonęły już Galaxy S3 oraz S4. Teraz ogniem zajął się zeszłoroczny flagowy model Samsunga w postaci Galaxy S5, a dokładniej rzecz biorąc edycja dedykowana sieci T-Mobile. Użytkownik z nickiem Jjhen podzielił się swoim przypadkiem na portalu Reddit. Oto, co spotkało jego smartfona:

Właściciel zastrzega, że urządzenie leżało w nienasłonecznionym pomieszczeniu na biurku podczas gdy sam robił zakupy. Po powrocie przywitał go nieprzyjemny zapach spalenizny oraz dym pochodzący z jego Galaxy S5. Dodatkowo nie mieliśmy do czynienia z ładowanym urządzeniem, a tym bardziej z nieoryginalnymi akcesoriami.

Oczywiście jest to bardzo mały wyjątek patrząc na skalę sprzedaży flagowego smartfonu Samsunga, ale czy producenci nie zaczęli przykładać mniejszej uwagi do bezpieczeństwa swoich urządzeń? Zdarzyło Wam się spotkać z podobnym przypadkiem na naszym polskim podwórku?

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy