Przedstawiamy PhotoMath, aplikację która rozwiąże równania za Ciebie!

Newsy

Photomath

 
PhotoMath to dzieło studia Microblink, które ma nam pozwolić uniknąć kłopotów w nauce matematyki. Aplikacja robiąc zdjęcie konkretnemu równaniu, automatycznie go rozwiązuje. Według twórców to najmądrzejszy kalkulator wykorzystujący kamerę w naszym urządzeniu.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 
Program nie tylko poda nam dokładne wyniki działań, ale także pokaże jak można dojść do rozwiązania. Dzięki temu uczymy się czegoś nowego i wykorzystujemy kalkulator tylko wtedy, gdy naprawdę go potrzebujemy. PhotoMath działa bardzo szybko i jak widać na poniższym filmiku wystarczy kilka chwil, by aplikacja pomogła nam ze szczególnie kłopotliwym działaniem.
 

photomath (1)

 
Pozytywne opinie użytkowników tylko potwierdzają, że warto zainteresować się tym ciekawym kalkulatorem. To pozycja obowiązkowa dla wszystkich uczniów i studentów, ale także dla przeciętnego Kowalskiego, który czasem musi coś policzyć. Link do pobrania PhotoMath znajdziecie tutaj.
 
 

Źródło: Google Play


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x