Kolejny Nexus od Chińczyków? Huawei pierwszym podejrzanym

Newsy

huawei nexus

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Nad serią Nexus w zeszłym roku powiesiliśmy psy – bardzo niezadowoleni plotkami zakończenia produkcji urządzeń z tej rodziny, teraz możemy poinformować Was, że najprawdopodobniej Google nie planuje skończyć produkcji smartfonów i tabletów pod swoją marką.

 

W takim razie można zacząć myśleć nad kolejnym producentem, który miałby rozpocząć współpracę z firmą z Mountain View w celu stworzenia kolejnego urządzenia z wysoką wydajnością oraz bardzo szybkimi aktualizacjami. Ostatnie plotki mówią, że Google chce otworzyć się na nowy azjatycki kraj. Tym razem ma paść na Chiny, co jeszcze kilka lat temu mogłoby wydawać się niedorzeczne. Czasy jednak się zmieniły i możemy na chwilę obecną zawęzić poszukiwania. Meizu, Xiaomi? Otóż zapewne nowego Nexusa stworzy Huawei, jedna z najpopularniejszych firm z Państwa Środka. W takim razie kolejne pytanie – smartfon czy tablet? Ostatnie telefony komórkowe chińczyków naprawdę robią wrażenie, ale niestety w Polsce nie są one tak popularne jak Samsunga, HTC czy też Sony.

 

Póki co jest zbyt wiele niewiadomych toteż ostatnie pytanie pozostawiam Wam. Czy chcielibyście ujrzeć właśnie Nexusa z Chin? Już nie raz producenci z tego kraju pokazali, że mimo wszystko wiedzą lepiej jak tworzyć mobilne urządzenia.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x