ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
galaxy note10

Seria Galaxy Note10 dostaje betę One UI 3.0

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Samsung to bardzo popularny producent, który ma w swojej ofercie wiele różnych produktów, choć największym wzięciem cieszą się oczywiście smartfony. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że beta One UI 3.0 zmierza na aż osiem starszych flagowców tego producenta. Tak się składa, że seria Galaxy Note10 już załapała się na wyczekiwaną aktualizację. Szybko poszło.

Rodzina Galaxy Note10 z betą One UI 3.0 – Samsung wypuszcza aktualizację

Samsung Galaxy Note10 One UI 3.0

Rodzina Galaxy Note10, w której skład wchodzi Galaxy Note10 i Galaxy Note10+, doczekała się uaktualnienia do bazującej na Androidzie 11 bety One UI 3.0. Zła wiadomość jest taka, że nową wersję oprogramowania jak na razie mogą pobrać tylko mieszkańcy Korei Południowej, czyli kraju, z którego Samsung się wywodzi. Niemniej jednak aktualizacja już niedługo powinna zostać udostępniona także w innych państwach.

Zobacz także: Samsung Galaxy M31s dostaje aktualizację do One UI 2.5

Uaktualnienie zostało oznaczone ciągiem znaków N976NKSU1ZTK6. Jeśli chodzi o wprowadzane nowości, to należy wymienić przede wszystkim nieco przeprojektowany interfejs, usprawnione widgety Always-on-Display i możliwość bezprzewodowego łączenia się z wybranymi telewizorami za pomocą Samsung DeX. Ponadto w oprogramowaniu zawarto listopadowe poprawki zabezpieczeń. Na chwilę obecną nie wiadomo dokładnie, kiedy rozpoczną się beta testy One UI 3.0 na Galaxy Note10 i Galaxy Note10+ w Polsce. Nie pozostaje nam nic innego, jak mieć nadzieję, że już długo nie poczekamy. Czekacie na opisywaną aktualizację? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy