sony xperia m4 aquq

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Sony postanowiło skończyć z półroczną ważnością flagowych smartfonów i tym samym nie ujrzeliśmy na obecnych targach Mobile World Congress Xperii Z4. Mimo wszystko, Japończycy przedstawili nowy model w postaci Xperii M4 Aqua. Ta z kolei pozwoliła nam na porównanie nowej nakładki Sony, która pojawi się na smartfonach tego producenta razem z systemem Lollipop.

 

O ile tempo aktualizacji urządzeń Sony do „Lizaka” jest zatrważające to już teraz możemy zobaczyć, co się zmieniło. Japończycy postanowili zostawić większość zalet Material Design, ale widać kilka wcześniejszych rozwiązań. Zobaczcie sami jak wygląda Android 5.0 Lollipop zestawiony z KitKatem w wydaniu Sony:

 

 

Mamy do czynienia ze zdecydowanie młodszym i żywszym oprogramowaniem, ale jest to wciąż nieco toporne i monotonne Sony. Jednak doskonale wiemy, że znajdą się zwolennicy tego rozwiązania? Nie mamy wielu niepotrzebnych dodatków, które tylko tkwią nieużywane na wbudowanej pamięci.

 

Jednak nie mnie się rozwodzić nad rozwiązaniami Sony. Co Wy sądzicie o Lollipopie w japońskim wydaniu? Zmiana na plus?

 

 

źródło: Phone Arena
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.