[MWC 2015] Nagrody GSMA rozdane! Zwycięża LG, Apple oraz Motorola

Newsy

lg g3 oficjalnie

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Najważniejsze nowości targów Mobile World Congress zostały już pokazane toteż organizator w postaci GSMA postanowił po raz kolejny nagrodzić najlepszych. Nie mogło obyć się bez produktów pracujących pod kontrolą Androida toteż zobaczcie jakie produkty zostały wyróżnione.

 

GSMA, czyli GSM Association to organizacja handlowa zrzeszająca wszystkich światowych operatorów komórkowych. Przedstawiciele, jak co roku, wybrali produkty, które uznali w danym momencie za najlepsze w swoich kategoriach. Tym samym do domu z nagrodami pojadą między innymi LG i Motorola. Model G3 koreańskiej firmy został wybrany najlepszym smartfonem roku razem z iPhonem 6. Flagowy smartfon LG może pochwalić się „najlepszym wyświetlaczem wykorzystujący możliwie największą przestrzeń przedniego panelu”. Z kolei Motorola otrzymała aż dwa wyróżnienia. Pierwsze dotyczy Moto E, który zostały wybrany jako najlepszy smartfon niskobudżetowy (do 100 dolarów), a drugie powędrowało do Ameryki za Moto 360 w kategorii najlepsze urządzenie noszone.

 

Oto lista wszystkich wyróżnionych przez GSMA, razem z uzasadnieniami: Klik!

 

Pytanie, czy Wy również zgadzacie się z wyborem GSMA czy też któraś z nagród powinna ponownie powędrować do HTC jak to miało miejsce w zeszłym roku?

 

 

źródło: Android Central


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x