ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Publiczna beta One UI 3.0

Beta One UI 3.0 z Androidem 11 zmierza na starsze flagowce Samsunga – Galaxy S10, Galaxy Note10 i resztę

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Android 11 to w ostatnim czasie bardzo gorący temat. Wielu producentów bierze udział w swojego rodzaju wyścigu i stara się jak najszybciej wydać wyczekiwaną aktualizację na swoje smartfony. Dziś dowiedzieliśmy się, że beta One UI 3.0, czyli Samsungowej nakładki bazującej na Androidzie 11, już niedługo trafi na starsze flagowce tej firmy. To świetna wiadomość.

Beta One UI 3.0 na starsze flagowce Samsunga – kiedy zostanie udostępniona aktualizacja?

One UI 3.0 galaxy s10

Beta One UI 3.0 trafiła już na serię Galaxy S20 i Galaxy Note20. Nikogo więc nie powinien dziwić fakt, że następne w kolejce są nieco starsze flagowce tego producenta. Dziś Samsung ogłosił, że już wkrótce rozpoczną się beta testy tytułowej nakładki na następujących modelach: Galaxy S10e, Galaxy S10, Galaxy S10+, Galaxy S10 5G, Galaxy Note10, Galaxy Note10+, Galaxy Z Flip 5G i Galaxy Z Fold2 5G. Oczywiście aktualizacje zostaną udostępnione najpierw w Korei Południowej, czyli kraju, z którego Samsung się wywodzi.

Zobacz także: Samsung Galaxy M31s dostaje aktualizację do One UI 2.5

Niedługo po Koreańczykach powinna przyjść pora na resztę świata, czyli także Polskę. One UI 3.0 bazuje na Androidzie 11, więc jak nietrudno się domyślić, zawiera wszystkie nowości z tego systemu, ale także te, które przygotował Samsung specjalnie dla swoich smartfonów. Można zatem liczyć m.in. na odświeżony interfejs i kilka nowych funkcji. Zamierzacie instalować betę, czy może czekacie na oficjalne wydanie? Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy