ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
samsung Galaxy M31s - smartfon do 1500 zł

Samsung Galaxy M31s dostaje aktualizację do One UI 2.5

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Samsung ma w swojej ofercie całą masę różnych smartfonów, które musi regularnie aktualizować. Dziś dowiedzieliśmy się, że lubiany model Galaxy M31s dostał uaktualnienie do nakładki One UI w wersji 2.5. Nie jest to żaden rekordowy czas, ale jak to mówią – lepiej późno niż później. Wiele osób z pewnością się ucieszy.

Samsung Galaxy M31s z aktualizacją do One UI 2.5

Samsung Galaxy M31s One UI 2.5

Samsung bardzo poważnie podchodzi do tematu aktualizacji. Dlatego też nikogo nie powinien dziwić fakt, że Galaxy M31s załapał się na One UI 2.5. Rzecz jasna uaktualnienie jest rozprowadzane falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają je w tym samym czasie. Nowa wersja oprogramowania została oznaczona ciągiem znaków M317FXXU2BTK1 i waży 748 MB. Na chwilę obecną mogą ją pobrać tylko wybrani użytkownicy mieszkający w Indiach, lecz już niedługo aktualizacja powinna zawitać także do innych zakątków świata, czyli rzecz jasna również do naszego kraju.

Zobacz także: Smartfon Samsunga praktycznie bez obudowy – zamiast niej ma wyświetlacz

Jeśli chodzi o nowości w uaktualnieniu, to należy wymienić przede wszystkim takie aspekty jak usprawnienia aparatu, Always-on-Display i klawiatury Samsung. Bez zaskoczenia, na pokładzie znalazły się także listopadowe poprawki zabezpieczeń. Na chwilę obecną nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać, aż One UI 2.5 zawita na polskie egzemplarze Samsunga Galaxy M31s. Miejmy nadzieje, że długo to nie potrwa. Są tu jacyś użytkownicy tego smartfona? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy