ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Apple przenosi produkcję do Indii

Następca iPhone’a SE w 2021 roku? Nie zanosi się na to

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Apple to prawdziwy gigant, który ma w swoim portfolio całkiem sporo różnych produktów. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście smartfony, więc nikogo nie powinien dziwić fakt, że wiele osób zastanawia się, co z premierą iPhone’a SE 2021. Wygląda jednak na to, że w przyszłym roku Apple raczej nie pokaże następcy tegorocznego modelu. Z jednej strony ma to sens.

Co z iPhonem SE 2021? Ceniony analityk nie ma dobrych wieści

iPhone SE 2021

iPhone SE 2020 to hit, który ujrzał światło dzienne w kwietniu. Kosztuje niewiele i oferuje bardzo dużo, więc nic dziwnego, że sprzedaje się jak ciepłe bułeczki, co raczej prędko się nie zmieni. Znany analityk Ming-Chi Kuo poinformował, że w pierwszym kwartale przyszłego roku smartfon nie doczeka się następcy pod postacią iPhone’a SE 2021. O ile mężczyzna nie wspomniał nic o drugiej połowie roku, tak premiera „budżetowego iPhone’a” w tym terminie jest wysoce nieprawdopodobna, żeby nie powiedzieć, że niemożliwa. Końcówka roku jest bowiem zarezerwowana dla iPhone’ów z wyższej półki.

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartfony Motorola Moto G 5G Plus, iPhone 11 Pro Max, Xiaomi Redmi Note 9S i więcej kapitalnych przecen!

Analizy Kuo zazwyczaj się sprawdzają, więc nie mamy powodu, by myśleć, że tym razem będzie inaczej. Niemniej jednak warto mieć na uwadze, że mimo wszystko mamy do czynienia tylko i wyłącznie z przewidywaniami, które z natury są niepewne. A wy co sądzicie o „budżetowych iPhone’ach? Uważacie, że są potrzebne? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy