Orange zabezpiecz PESEL

Orange wprowadza na rynek limitowane, ekologiczne startery ze specjalną ofertą

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Orange poinformowało, że wprowadza na rynek limitowane startery. Ich posiadacze otrzymają dostęp do specjalnej oferty pomarańczowego operatora, a także dostaną produkt, w przypadku którego zminimalizowano negatywny wpływ na środowisko.

Czym charakteryzują się limitowane startery od Orange?

W kartach SIM będących częściami nowych starterów została zmniejszona obudowa (blister), co pozwoliło o połowę zredukować zużycie plastiku. Do produkcji opakowania Orange użyło natomiast surowca pochodzącego ze zrównoważonych upraw leśnych (co potwierdza certyfikat FSC) oraz farb na bazie olejów roślinnych.

Limitowany starter od Orange kosztuje 5 zł. Po jego aktywacji domyślnie korzystamy z taryfy Orange Free na kartę. Jej użytkownicy po każdym doładowaniu automatycznie otrzymują pakiet darmowych GB. Sumują się one z GB z usługi bez limitu. W efekcie za 30 zł miesięcznie, po włączeniu wspomnianej usługi, możemy korzystać z nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów, oraz z 30 GB internetu (15 GB po doładowaniu oraz 15 GB z usługi bez limitu). Osoby, które kupią limitowany starter, dodatkowo mogą korzystać ze wspomnianych możliwości za połowę ceny przez pierwszy miesiąc. Opłata wyniesie więc 15 zł. Trzeba tylko wysyłać SMS o treści CYKL pod numer 816. Po upływie miesiąca usługa będzie odnawiać się automatycznie, a z konta będzie pobierana standardowa kwota (30 zł).

Czytaj także: 10 GB internetu za darmo dla klientów T-Mobile – jak aktywować pakiet?

W bonusie po aktywacji startera użytkownicy otrzymują również 6 GB internetu. Czas na ich wykorzystanie to 14 dni. Limitowane startery Orange są już dostępne w sprzedaży.

źródło: Orange

Sprawdź najnowsze wpisy