Klienci T-Mobile mają od dziś możliwość bezpłatnej aktywacji pakietu 10 GB internetu. To kolejna odsłona akcji Happy Fridays. Tym razem na skorzystanie z promocji magentowy operator przewidział więcej czasu, niż zazwyczaj.

10 GB internetu za darmo dla klientów T-Mobile

W najbliższym czasie piłkarska Reprezentacja Polski rozegra trzy mecze w ramach Ligi Narodów. T-Mobile jako sponsor naszej drużyny postanowiło nawiązać do tego faktu. Przygotowaliśmy bezpłatną paczkę 10 GB w ramach „Happy Fridays”, którą udostępniamy specjalnie wcześniej, już od wtorku, aby nasi użytkownicy mogli bez problemów włączyć się w najlepsze piłkarskie emocje – zaznacza operator.

Z promocji mogą skorzystać klienci indywidualni T-Mobile, korzystający abonamentu (taryfa T i T DATA), oferty typu MIX (taryfa Frii Mix) lub oferty na kartę (taryfy GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy). Bonus można aktywować w aplikacji Mój T-Mobile od dzisiaj, 10.11.2020, do środy 18.11.2020 do końca dnia. Po zleceniu aktywacji pakietu 10 GB, w ciągu 72 godzin otrzymamy potwierdzenie przyznania paczki.

Czytaj także: Plus pozwala na przedłużenie ważności konta bez doładowania – jak to zrobić?

Jak długo można korzystać z przyznanych promocyjnych gigabajtów? To zależy od tego, z jakiej oferty w T-Mobile korzystamy. Jeśli mamy abonament, pakiet będzie ważny do wystawienia najbliższej faktury. Jeżeli natomiast korzystamy z oferty typu MIX lub na kartę, pakiet będzie ważny przez tydzień od momentu aktywacji.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.