Play poinformowało dzisiaj, że ma już w ofercie smartfony marki Vivo. Klienci mogą zamawiać cztery modele telefonów, w sklepie fioletowego operatora znalazły się także słuchawki omawianej marki. Do końca roku urządzenia nie będą dostępne u innych operatorów komórkowych w Polsce.

Smartfony Vivo w Play – jakie modele są dostępne?

Fioletowy operator wyraził radość z tego, że może zaoferować klientom urządzenia marki Vivo. Do końca roku znajdziecie je wyłącznie u nas (wśród operatorów) – podkreśla Play. Chodzi o cztery modele smartfonów i dwa modele słuchawek. Plus, T-Mobile oraz Orange zaoferują zatem omawiane urządzenia najwcześniej w 2021 roku.

Smartfony Vivo dostępne w Play:

  • Vivo Y11s (3/32 GB) – 599 zł
  • Vivo Y20s (4/128 GB) – 799 zł
  • Vivo Y70 (8/128 GB) – 1099 zł
  • Vivo X51 5G (8/256 GB) – 2999 zł

Powyższe ceny obowiązują w przypadku zakupu smartfonów bez abonamentu. Każdy z telefonów można kupić także w ofercie z abonamentem, którą można dostosować do własnych preferencji (np. wybierając wyższą opłatę na start i niższy miesięczny abonament lub na odwrót).

Słuchawki Vivo dostępne w Play:

  • Vivo Wireless Sport – 299 zł
  • Vivo TWS Neo – 499 zł

Słuchawki także można wybrać w ofercie z abonametem – my podaliśmy ceny obowiązujące w przypadku standardowego zakupu.

Czytaj także: Premiera Vivo S7e. To przyzwoity „średniak” z ekranem OLED i 5G

Jeśli zakupimy smartfona Vivo Y70, słuchawki Wireless Sport otrzymamy w prezencie. Jeśli natomiast zdecydujemy się na telefon Vivo X51 5G, dostaniemy słuchawki TWS Neo.

źródło: Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.