ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
PayPal pozwoli wypłacać krytpowalutę

PayPal rozdaje kupony o wartości 40 zł na zakupy – jak skorzystać z okazji?

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

PayPal to bardzo popularne konto internetowego, za pomocą którego można opłacać zamówienia i wysyłać pieniądze do różnych odbiorców. Mimo wielu głosów niezadowolenia w związku z kontrowersyjnym zapisem w regulaminie platformy, firma radzi sobie coraz lepiej, co potwierdzają jej wyniki finansowe za 3 kwartał 2020 roku. Jak się okazuje, wybrani użytkownicy PayPala mogą teraz zgarnąć kupon o wartości 40 zł na zakupy w sklepach internetowych obsługujących płatność tą metodą. To miły gest ze strony giganta.

Kupon o wartości 40 zł od PayPal

PayPal kupon 40 zł

PayPal zaczął rozsyłać maile do wybranych osób, w których informuje, że mogą one odebrać kupon o wartości 40 zł na zakupy w Sieci. Liczba voucherów jest ograniczona do 7000, a w akcji obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Po otrzymaniu takiej wiadomości wystarczy kliknąć przycisk „Zrealizuj kupon” i dopisać go do swojego konta, po uprzednim zalogowaniu się.

Zobacz także: Plus pozwala na przedłużenie ważności konta bez doładowania – jak to zrobić?

Co ciekawie, w regulaminie nie ma żadnych kwot minimalnych, a to oznacza, że kupując coś za 40 zł, w teorii nie zapłacimy ani grosza. Otrzymany kupon można zapisać i wykorzystać maksymalnie do 21 listopada 2020 roku, więc czasu jest całkiem sporo, choć oczywiście nie warto zwlekać, bo tak jak ustaliliśmy – załapie się tylko 7000 najszybszych respondentów. Osobiście z oferty skorzystałem, a tzw. haczyków nie znalazłem. A wy otrzymaliście tego typu maila, czy nie znaleźliście się w gronie szczęśliwców? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: PayPal

Sprawdź najnowsze wpisy