Plus ogłosił, że w ramach nowej promocji pozwala klientom korzystającym z oferty na kartę na przedłużenie ważności konta bez doładowania. Użytkownicy, którzy zdecydują się jednak na taką opcję, będą musieli za nią zapłacić. Pojawia się więc pytanie, czy nie lepiej jednak doładować swoje konto, zyskując zarówno przedłużenie jego ważności, jak i środki do wykorzystania. Wszystko zależy od konkretnej sytuacji, w jakiej się znajdziemy.

Przedłużenie ważności konta bez jego doładowania w sieci Plus

Plus poinformował, że jego klienci nie muszą się już martwić kumulowaniem środków na koncie. Od teraz, żeby pozostać w kontakcie z innymi, wystarczy skorzystać z promocji Ważne konto. Obowiązuje ona do odwołania.

Co dokładnie trzeba zrobić, żeby przedłużyć ważność swojego konta w Plusie? Wysłać SMS-a aktywującego, pamiętając, że:

  • SMS o treści 10 wysłany pod numer 80009 przedłuża ważność konta o 10 dni
  • SMS o treści 30 wysłany pod numer 80009 przedłuża ważność konta o 30 dni

Przedłużenie ważności konta liczone będzie od bieżącej daty końca okresu ważności dla Usług wychodzących – czytamy w komunikacie Plusa. Ile to wszystko kosztuje? Za przedłużenie ważności konta o 10 dni zapłacimy 5 zł, natomiast o 30 dni – 15 zł.

Czytaj także: Plus rozbudowuje sieć 5G – 11 milionów osób w zasięgu robi wrażenie

Jeśli wybierzemy standardową opcję, czyli doładowanie naszego konta, by przedłużyć jego ważność, to zasilenie za 5 zł da nam 5 dni ważności, a za 15 zł – 10 dni. Czyli mniej, ale oprócz tego oczywiście otrzymamy jednak środki do wykorzystania. Z nowej promocji Plusa warto więc skorzystać wtedy, gdy mamy skumulowane na koncie naprawdę duże środki, których nie jesteśmy w stanie na bieżąco wykorzystać.

źródło: Plus, własne

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.