Google świętuje trzecie urodziny sklepu Play – nie mogło się obyć bez prezentów

Android

urodziny google sklep play market promocje

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Można powiedzieć, że system Android jest już z nami od 7 lat, ale dopiero od kilku lat rozwijana jest najnowsza wersja marketu dla tego oprogramowania. Właśnie mija trzeci rok odkąd ujrzeliśmy sklep Play, który zastąpił znany nam bardzo dobrze Android Market.

 

Jak to bywa z urodzinami, muszą pojawić się prezenty. Google z tej okazji postanowiło obniżyć ceny kilkudziesięciu pozycji ze sklepu Play. Tak oto na naszym rynku możecie taniej kupić takie tytuły jak aplikację Runtastic Running Pro, Assasin’s Creed: Pojednanie, książkę „Świat według Clarksona”, albumy Eminema, Notorious B.I.G., Big Cyc czy też Lady Pank. Wszystkie przecenione gry, aplikacje, książki, filmy oraz albumy muzyczne znajdziecie klikając w następujący link:

 

Klik!

Niewiele jest darmowych pozycji, ale znajdziecie kilka dostępnych za niecałą złotówkę. Któryś z dostępnych w promocji tytułów skusił Was?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x