urodziny google sklep play market promocje

 

Można powiedzieć, że system Android jest już z nami od 7 lat, ale dopiero od kilku lat rozwijana jest najnowsza wersja marketu dla tego oprogramowania. Właśnie mija trzeci rok odkąd ujrzeliśmy sklep Play, który zastąpił znany nam bardzo dobrze Android Market.

 

Jak to bywa z urodzinami, muszą pojawić się prezenty. Google z tej okazji postanowiło obniżyć ceny kilkudziesięciu pozycji ze sklepu Play. Tak oto na naszym rynku możecie taniej kupić takie tytuły jak aplikację Runtastic Running Pro, Assasin’s Creed: Pojednanie, książkę „Świat według Clarksona”, albumy Eminema, Notorious B.I.G., Big Cyc czy też Lady Pank. Wszystkie przecenione gry, aplikacje, książki, filmy oraz albumy muzyczne znajdziecie klikając w następujący link:

 

Klik!

Niewiele jest darmowych pozycji, ale znajdziecie kilka dostępnych za niecałą złotówkę. Któryś z dostępnych w promocji tytułów skusił Was?

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.