Xbox Game Pass to prawdopodobnie najpopularniejsza usługa subskrypcyjna na świecie zapewniająca dostęp do szerokiej biblioteki gier wideo. Microsoft pokłada ogromne nadzieje w swoim abonamencie, dlatego nikogo nie powinien dziwić fakt, że firma cały czas go rozwija. Dziś dowiedzieliśmy się, że niektórzy subskrybenci pakietu Ultimate mogą już odebrać miesiąc darmowego dostępu do serwisu streamingowego Disney+.

Xbox Game Pass Ultimate z dostępem do Disney+

Xbox Game Pass Ultimate disney plus

Xbox Game Pass Ultimate to usługa zapewniająca dostęp do wielu gier na konsole Xbox One i abonamentu Xbox Live Gold. Jej miesięczny koszt to niecałe 55 złotych, więc stosunkowo niedużo jak za to, co oferuje. Z uwagi na fakt, że Microsoft nawiązał współpracę z Disney+, użytkownicy pakietu Ultimate mogą już odebrać za darmo miesięczny dostęp do tego serwisu, jeśli oczywiście jest on dostępny w ich państwie. Disney+ nie działa jeszcze w Polsce, więc Polacy na razie się nie załapią, choć gdy platforma wejdzie do naszego kraju, to prawdopodobnie i my będziemy mogli skorzystać z tej lub podobnej oferty.

Zobacz także: Święto graczy nadciąga – Xbox na pokazie zaprezentuje same hity

Miesięczny dostęp do Disney+ trzeba będzie wykorzystać maksymalnie do 2 marca 2021 roku. Warto wspomnieć, że w niektórych krajach subskrybenci Game Pass Ultimate mogą jeszcze zgarnąć darmowe wersje próbne Spotify Premium, Discord Nitro, Funimation i Postmates Unlimited. Wspaniale, że Microsoft tak dba o użytkowników swojej usługi – to o firmie dobrze świadczy. A wy subskrybujecie Game Passa, czy idea gier jako usługi nie jest dla was? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: The Verge

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.