Motorola RAZR MAXX z baterią 3300 mAh!

Newsy

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Kolejna prezentacja na CES 2012, która warta jest większej uwagi to Motorola RAZR MAXX. Według producenta to smartfon szyty na miarę dla tych, którzy potrzebują telefonu z pojemną baterią. Ta zamontowana w RAZR MAXX ma 3300 mAh. Nie wiadomo jeszcze jak jest w praktyce, ale zapewnienia Motoroli to 21 godzin w trybie rozmowy. Protoplasta legitymował się dwunastoma godzinami.

Ponad to zwiększono ilość wbudowanej pamięci, teraz użytkownik może korzystać z 32 GB.

Na tym nowości się kończą. Reszta specyfikacji jest identyczna. Dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,2 GHz, 1 GB pamięci operacyjnej. Zamontowany wyświetlacz to AMOLED o przekątnej 4,3-cala mogący wyświetlić obraz w rozdzielczości 960 x 540 pikseli. Robieniem zdjęć zajmie się aparat o matrycy 8 Mpix uzbrojony w autofokus i lampę błyskową.

Motorola RAZR MAXX ma wymiary 130,7 x 68,9 x 8,99 mm i waży 145 g. Zaprezentowany model wspiera LTE i pracował na Androidzie w wersji 2.3.5. Aktualizacja do Lodowej Kanapki została już zapowiedziana. Za smartfona trzeba zapłacić około 300 dolarów przy podpisaniu dwuletniej umowy z Verizon.

źródło: talk android

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x