Samsung to bardzo lubiany producent, który ma w swoim portfolio wiele różnych produktów. Nie tak dawno temu firma pokazała światu Galaxy S20 FE i Galaxy S20 FE 5G. Niestety urządzenia nie obyły się bez wad, bo ich panele dotykowe potrafiły rejestrować dotknięcia widmo i dziwne „trzęsienie” ekranu podczas przybliżania lub oddalania. Z czasem Samsung wypuścił dwie aktualizacje, które nieco to poprawiły, a dziś firma wydała kolejne uaktualnienie. Niestety to tylko następna poprawka, bo problem wciąż nie został w całości wyeliminowany. Małymi kroczkami do celu…

Kolejna aktualizacja do Galaxy S20 FE i Galaxy S20 FE 5G wydana – skupia się na problemie z ekranem

Samsung Galaxy S20 FE

Opisywana aktualizacja została oznaczona ciągiem znaków G781BXXU1ATK1. Jak nietrudno się domyślić, uaktualnienie jest rozprowadzane falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają je w tym samym czasie. Na przygotowanej przez Samsunga liście zmian możemy przeczytać, że „stabilność ekranu dotykowego została poprawiona”. Użytkownik Reddita o pseudonimie ingongingong informuje, że po jej instalacji problemy wciąż występują, choć rzadziej.

Zobacz także: [Promocje dnia] Realme 7, Xiaomi Redmi 9, Samsung Galaxy Watch Active 2 i więcej super okazji!

Niektórzy właściciele Galaxy S20 FE i Galaxy S20 FE 5G sugerują, że problem może leżeć w hardware i aktualizacje nigdy nie będą w stanie go całkowicie wyeliminować. Samsung na razie nie potwierdza ani nie zaprzecza, więc jest szansa, że z czasem firma zacznie wymieniać urządzenia na nowe, o ile rzeczywiście uaktualnienia na nic się nie zdadzą. A wy również borykacie się z opisanymi niedogodnościami w swoich egzemplarzach? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.