transformer
Asus zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, udostępnił już aktualizację do Androida 4.0, która jest przeznaczona dla Transformera Prime. We wcześniejszych deklaracjach pojawiały się również informacje na temat aktualizacji przeznaczonej dla Transformera pierwszej generacji. Kiedy będzie ona dostępna?

Początkowo przypuszczano, że Android 4.0 dla Transformera TF101 pojawi się jeszcze w styczniu. Dla Asusa priorytetem było jednak przygotowanie aktualizacji dedykowanej dla posiadaczy najnowszego 4-rdzeniowego tabletu. Okazuje się jednak, że posiadacze pierwszego Transformera będą musieli jeszcze poczekać.

Zgodnie z informacjami przedstawionymi przez Asusa, jeden z najlepiej sprzedających się tabletów otrzyma aktualizację do Androida 4.0 w lutym. Niestety, ale producent zdecydował o zastosowaniu kilku etapów udostępniania nowej wersji systemu. W pierwszej kolejności pojawi się ona dla użytkowników z Tajwanu i Ameryki Północnej. Pozostali posiadacze Transformera powinni mieć możliwość instalacji Ice Cream Sandwich pod koniec lutego.

Użytkownicy tego tabletu zdecydowanie nie mają powodów do narzekania – Asus od momentu wprowadzenia do sprzedaży tego tabletu, bardzo szybko przygotowywał kolejne aktualizacje Honeycomba, co w efekcie zostało docenione przez użytkowników, którzy mają pewność szybkich i częstych aktualizacji.

źródło: Androinica

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Cebula