HTC Grip, najlepszy SmartBand pokazany do tej pory?

Newsy

htc-grip-first-look-aa-17-of-17-1280x720

 
Smartbandy to wciąż gadżety raczej dla geeków i mało kto wykorzystuje pełnię ich możliwości. Całkiem inna sprawa, że owych możliwości niestety nie ma zbyt wiele. HTC zamierza to zmienić prezentując swoją opaskę o nazwie Grip. Jest ona skierowana do sportowców, którzy potencjalnie najbardziej docenią jej funkcjonalność.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

htc-grip-first-look-aa-13-of-17-1280x720

 
Smartband nie posiada żadnych przycisków, a jego nowoczesny wygląd to powiew świeżości w tłumie jednolitych, ciemnych brył. Urządzenie łączy się ze smartfonem za pomocą Bluetootha 4.0, ale jeśli nie chcemy brać ze sobą telefonu to nic nie szkodzi. Podczas aktywności opaska zapisze nasze wyniki, aby później zsynchronizować je ze smartfonem. Oprócz tego, Grip zaoferuje podstawowe funkcje takie jak odbieranie wiadomości czy kontrolowanie odtwarzacza muzyki. Smartband posiada także certyfikat IP57, a jego cena będzie wynosiła 200 dolarów. To całkiem sporo i HTC raczej nie podbije tym rynku, ale Grip to bez wątpienia świetny wybór dla fanów tego typu gadżetów.

 

Źródło: Androidauthority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x